Generelle henvendelser

post@voksenaasen.no +47 22811500

Maria af Klinteberg Herresthal

Administrerende direktør

maria@voksenaasen.no

Nina Haugan

Salgssjef

nina@voksenaasen.no +47 22811520

Anna Florén

Programsjef

anna@voksenaasen.no +47 41695189

Tommy Kleiman

Driftdirektør

tommy@voksenaasen.no + 47 94978476

Marianne L'Orsa Kragstad

Hotellsjef

marianne@voksenaasen.no +47 22811500

Oscar Rattén

F&B Manager

oscar@voksenaasen.no +47 22811500

Louise Hamran Myklebust

Prosjektleder

louise@voksenaasen.no +47 22811500

Ingvild Walthinsen Amundsen

Produsent Voksenåsen Musikkakademier

ingvild@voksenaasen.no +47 22811500

Ankomst med fly/tog

Rimeligste rute: Ta flytog til Oslo sentralstasjon eller flybuss til Oslo bussterminal. Gå til T-banestasjon Jernbanetorget og ta T-bane nummer 1 mot Frognerseteren. Se Ruter for avgangstider. Reisen tar cirka 35 min. Gå av ved stoppested Voksenkollen. Det er nest siste stopp på linjen. Fra Voksenkollen T-banestasjon er det 700 meter til hotellet. Følg det hvite skiltet merket “Voksenåsen kultur- og konferansehotell”.

Raskeste rute: Ta flytog til Skøyen. Taxi fra Skøyen stasjon til Ullveien 4. Turen er på snaut 9 kilometer og tar cirka 20 minutt, avhengig av trafikksituasjonen.

Ankomst med bil/taxi

Følg skilt mot Majorstuen / Smestad. I Smestadkrysset, kjør mot Holmenkollen. Følg Holmenkollveien forbi hoppanlegget, og følg deretter skilt mot Voksenåsen / Voksenkollen. Med Voksenkollen T-banestasjon på høyre side, ta til venstre i veikrysset med et stort, hvitt skilt mot ”Voksenåsen kultur- og konferansehotell».

NB! Ikke kjør Torleif Haugs vei. Veien er for smal og svingete for mange biler og brøytes ikke regelmessig om vinteren.

Elbilladere

Miljø og bærekraft

I kjernen av Voksenåsens virksomhet ligger også et ønske om å sikre en etisk og forretningsmessig bærekraftig drift.
Les mer

Rapporter

De norska judarnas öde bör ha en central plats i berättelsen om Sverige och Förintelsen.

Notat från forskningskonferens Sverige-Norge under WWII, 9-10 april 2019