Maria af Klinteberg Herresthal

Administrerende direktør

maria@voksenaasen.no

Nina Haugan

Salgssjef

nina@voksenaasen.no +47 22 81 15 20

Anna Floren

Programsjef

anna@voksenaasen.no +47 41695189

Tommy Kleiman

Driftdirektør

tommy@voksenaasen.no + 47 94978476

Marianne L'orsa Kragstad

Hotellsjef

marianne@voksenaasen.no +47 22811500

Oscar Rattén

F&B Manager

oscar@voksenaasen.no +4722811500

Lillevi Hopstad

Økonomidirektør

lillevi@voksenaasen.no +4722811500

Sofia CLausen

Prosjektleder

sofia@voksenaasen.no +47 22811500

Eirik Tonnem

Produsent Voksenåsen Sommerakademi

eirik@voksenaasen.no +47 22811500

Generelle henvendelser

post@voksenaasen.no +47 22811500

Ankomst med fly/tog:

Rimeligst: Ta flytog til Oslo sentralstasjon eller flybuss til Oslo bussterminal. Gå til T-banestasjon Jernbanetorget og ta T-bane nummer 1 mot Frognerseteren. Se Ruter for avgangstider. Reisen tar cirka 35 min. Gå av ved stoppested Voksenkollen. Det er nest siste stopp på linjen. Fra Voksenkollen T-banestasjon er det 700 meter til hotellet. Følg det hvite skiltet merket “Voksenåsen kultur- og konferansehotell”.

Raskest: Ta flytog til Skøyen. Taxi fra Skøyen stasjon til Ullveien 4. Turen er på snaut 9 kilometer og tar cirka 20 minutt, avhengig av trafikksituasjonen.

Ankomst med bil/taxi:

Følg skilt mot Majorstuen / Smestad. I Smestadkrysset, kjør mot Holmenkollen. Følg Holmenkollveien forbi hoppanlegget, og følg deretter skilt mot Voksenåsen / Voksenkollen.  Med Voksenkollen T-banestasjon på høyre side ta venstre i veikryss med stort hvitt skilt mot ”Voksenåsen kultur- og konferansehotell».

NB! Ikke kjør Torleif Haugs vei. Denne veien er for smal og svingete for mange biler og brøytes ikke regelmessig om vinteren. Noen GPS velger denne ruten som “kortest”.

Elbilladere

Miljø og bærekraft

I kjernen av Voksenåsens virksomhet ligger også et ønske om å sikre en etisk og forretningsmessig bærekraftig drift.
Les mer

Rapporter

Notat från forskningskonferens Sverige-Norge under WWII, 9-10 april 2019