Generelle henvendelser

post@voksenaasen.no +47 22811500

Maria af Klinteberg Herresthal

Administrerende direktør

maria@voksenaasen.no

Nina Haugan

Salgssjef

nina@voksenaasen.no +47 22811520

Anna Florén

Programsjef

anna@voksenaasen.no +47 41695189

Tommy Kleiman

Driftdirektør

tommy@voksenaasen.no + 47 94978476

Oscar Rattén

F&B Manager

oscar@voksenaasen.no +47 22811500

Louise Hamran Myklebust

Prosjektleder, demokrati og ungdom

louise@voksenaasen.no +47 92061791

Ingvild Walthinsen Amundsen

Produsent Voksenåsen Musikkakademier

ingvild@voksenaasen.no +47 400 42 428

Marie Thrana Tindstad

Prosjektleder Hågkomstresor

marie@voksenaasen.no +47 456 07 161

Burcu Sahin

Prosjektleder litteratur og språk

burcu@voksenaasen.no +47 477 51 822

Ankomst med fly/tog

Rimeligste rute: Ta flytog til Oslo sentralstasjon eller flybuss til Oslo bussterminal. Gå til T-banestasjon Jernbanetorget og ta T-bane nummer 1 mot Frognerseteren. Se Ruter for avgangstider. Reisen tar cirka 35 min. Gå av ved stoppested Voksenkollen. Det er nest siste stopp på linjen. Fra Voksenkollen T-banestasjon er det 700 meter til hotellet. Følg det hvite skiltet merket “Voksenåsen kultur- og konferansehotell”.

Raskeste rute: Ta flytog til Skøyen. Taxi fra Skøyen stasjon til Ullveien 4. Turen er på snaut 9 kilometer og tar cirka 20 minutt, avhengig av trafikksituasjonen.

Ankomst med bil/taxi

Følg skilt mot Majorstuen / Smestad. I Smestadkrysset, kjør mot Holmenkollen. Følg Holmenkollveien forbi hoppanlegget, og følg deretter skilt mot Voksenåsen / Voksenkollen. Med Voksenkollen T-banestasjon på høyre side, ta til venstre i veikrysset med et stort, hvitt skilt mot ”Voksenåsen kultur- og konferansehotell».

NB! Ikke kjør Torleif Haugs vei. Veien er for smal og svingete for mange biler og brøytes ikke regelmessig om vinteren.

Elbilladere

Vi har elbilladere fra Fortum charge and drive. Last ned app under;

Last ned fra App Store

Google Play

Rapporter

Vedtak Om Forslag Til Revisor For Voksenåsen AS For 2023 Signed

De norska judarnas öde bör ha en central plats i berättelsen om Sverige och Förintelsen.

Notat från forskningskonferens Sverige-Norge under WWII, 9-10 april 2019